O spoločnosti

STAVEBNINY - GLOBEX GROUP, s.r.o. je stabilná a dynamická spoločnosť. Zaoberáme sa predajom stavebného materiiálu a stavebného reziva s dopravou a vykládkou až na stavbu.

Náš personál Vás navštívi po dohode priamo na Vašej stavbe alebo si môžte dohodnúť stretnutie v našej spoločnosti. Naši skúsení pracovníci Vám poradia, vedia sa prispôsobiť požiadavkám zákazníka. Prioritou a hlavnou zásadou našej spoločnosti je spokojnosť našich zákazníkov.

Ponúkame Vám široký sortiment stavebného materiálu pre celú hrubú stavbu a jej okolie:

  • MÚRY A PRIEČKY - tehly, presné tvárnice, vrecované omietky, preklady pre múry a priečky, zateplovacie systémy s minerálnou vlnou, zateplovacie systémy s polystyrénom, fasádne omietky a farby, stavebná chémia, lepidlá.
  • STRECHA - krovy, strešná krytina, komínové systémy, tepelné izolácie
  • STROPY - stropné preklady, sadrokartóny, OSB dosky
  • KANALIZÁCIA - kanalizačné systémy
  • ZÁHRADA A OKOLIE - zámková dlažba, obrubníky, plotové tvarovky.

Materiály dodávame v spolupráci s poprednými výrobcami stavebných materiálov. Spoločnosť sa zaoberá spracovaním stavebného reziva na vlastnej píle. Ponúkame Vám kvalitné morené i nemorené krovy, strešné laty, hranoly, dosky na mieru a iné komponenty z dreva s dovozom a vykládkou. U nás pohodlne a výhodne nakúpite v príjemnom modernom prostredí s výraznými zľavami, s dopravou, vykládkou do 25 km zdarma a kompletným poradenstvom.